| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Σειρά | Navi+ |
| Τύπος | Ηλιακός Συλλέκτης Μπλέ Επιλεκτικός Υψηλής Απόδοσης Sol+ SI15 |
| Συλλεκτική επιφάνεια [m²] | 1.5 |
| Πάχος περιβλήματος Συλλέκτη | Φύλλο αλουμινίου 0.8mm |
| Πάχος πίσω πλάτης Συλλέκτη | Φύλλο αλουμινίου 0.8mm |
| Μόνωση πλάτης | Πετροβάμβακας 50mm 50Kg/m³ |
| Διαφανές κάλυμμα Συλλέκτη | Ασφαλείας, Χαμηλής Περιεκτικότητας σε Σίδηρο 4mm |
| Απορροφητής Συλλέκτη | Χάλκινη Σχάρα – Επιλεκτική Επιφάνεια Αλουμινίου (Φύλλα) – Κολλημένα με Τεχνολογία Laser, α:95%, ε:5% |
| Μέγιστη πίεση | 10 Bar |
| Διαστάσεις Συλλέκτη [Μ x Π x Πmm] | 10 Bar |
| Βάρος Συλλέκτη | 29Kg |
Επιπλέον πληροφορίες













